گواهينامه امنيت SSL ارزان

صفحه اصلی /گواهينامه SSL ارزانگواهی دیجیتال SSL ارزان و معتبر


در صورتی که نیاز به گواهی SSL ارزان قیمت دارید این بخش مناسب شماست. در این قسمت گواهی دیجیتال SSL با لایه های امنیتی سطح پایین تر و با تعرفه بسیار پایین عرضه می شود.

البته لایه های امنیتی سطح پایین بدان معنی نیست که این نوع گواهی ها معتبر نیستند! این گواهی SSL نیز مانند سایر گواهی های دیجیتال در سطح بین المللی معتبر بوده شرکت صادر کننده آن نیز مانند سایر گواهینامه ها شرکت COMODO آمریکا می باشد.

این گواهی مانند گواهی دیجیتال تایید سطح دامنه  نوع DV یا Domain Validated SSL Certificate صرفا تایی در سطح دامنه را انجام میدهد جهت صدور آن تنها هویت مالک دامنه از طریق ایمیل بررسی و تایید می گردد و هیچ مرحله بررسی و تایید هویت دیگری ندارد . (نیاز به ارائه مدارک نمی باشد.)


گواهی امنیت SSL ارزان


این نوع گواهی دیجیتال مناسب افرادی است که هدفشان از فعال سازی گواهی دیجیتال SSL بر روی دامنه ، افزایش رنک گوگل و یا گرفتن نماد اعتماد الکترونیک دو ستاره از وزارت صنعت و معدن باشد. با این حال این نوع گواهی دارای امنیت و قدرت رمزگذاری 128 بیت تا 256 بیت است اما اگر امنیت و سطح اعتماد بالاتری نیاز دارید میتوانید از سایر گواهی های دیجیتال OV SSL , DV SSL و EV SSL در حالت استاندارد و یا WildCard با هزینه بالاتر بهره ببرید.


توجه : متاسفانه دیده شده است بعضی از همکاران این نوع گواهی را به عنوان نسخه های  سطح بالا با قیمت های بالا عرضه مینمایند ، لذا خواهشمند است از شرکت های معتبر و دارای نماد اعتماد الکترونیک خرید فرمایید.

پرداز IT دارای نماد اعتماد دو ستاره از وزارت صنعت و معدن بوده ، همچنین دارای گواهی ISO27001 و ثبت شده در ستاد پایگاه های اینترنتی می باشد.


مزایای این نوع گواهی دیجیتال SSL :


صدور در کوتاه ترین زمان

بدون نیاز به ارایه مدارک

پشتیبانی از 99% مرورگرها

رمزنگاری 256bit 

پشتیبانی 24 ساعته و تخصصی

کاملاً معتبر در سطح بین المللی

پرداخت آنی از طریق اینترنت

امکان استفاده از خدمات اختیاری نصب

وارانتی تا 10.000 دلار

بدون نگرانی از تحریم و قابل نصب بر روی تمامی دامنه های  بین المللیCertificate SSL Offیک سال30 هزار تومانسفارش دهید
Certificate SSLیک سال49 هزار تومانسفارش دهید
مطالب مشابه :

گواهی دیجیتال نوع DV SSL یا Domain Validated SSL Certificate ( گواهینامه تایید دامنه )
گواهی دیجیتال  نوع OV SSL یا Organization Validated SSL Certificate (گواهینامه تایید نام شرکت)
گواهی دیجیتال نوع EV SSL یا Extended Validated SSL Certifacte (گواهینامه تایید نام شرکت به همراه نوار تایید سبز رنگ و عنوان شرکت و یا سازمان)
گواهی دیجیتال SSL برای دامنه های ملی و IR  (گواهینامه  DV SSL و OV SSL برای دامنه های ملی)
گواهی دیجیتال SSL ارزان و معتبر